Kategoria:

Moją specjalnością jest florystyka ślubna.

Wykonuję na zamówienia bukiety, dekoracje ślubne, samochodów,  sal weselnych i kościołów oraz spełniam inne kwiatowe marzenia.
Ponadto wykonuję na zlecenie wianki i opaski komunijne, kompozycje okolicznościowe, wieńce i wiązanki pogrzebowe oraz  wiele innych prac związanych z florystyką i dekoracją pomieszczeń.

Swoją ofertę kieruję również do firm i biur oferując między innymi oprawę kwiatową bankietów, regularne dostarczanie świeżych kwiatów do recepcji, dekoracje świąteczne, dekoracje apartamentu i wiele innych usług.

W maszej pracowni można również zamówić na wybrany dzień i godzinę bukiet, stroik lub kosz z kwiatami.

Do każdego projektu podchodzę z wielkim zaangażowaniem i troską. Jestem kreatywna i nie boję się wyzwań. Ponadto nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności oraz śledzę aktualne trendy. Piękne dekoracje ślubne na Wasz najważniejszy dzień.

Działam na terenie miast i okolic Szczytno, Olsztyn, Ostróda, Mrągowo, Nidzica, Ostrołęka, Myszyniec woj. Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie.
Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami na stronie www.flor-decor.pl oraz polubienia mojego profilu na www.facebook.com/flordecor.szczytno, znajdziesz mnie na
Najlepszy w Polsce katalog dekoracji weselnych

Enter your text here